LEREN VAN DIVERSITEIT
& INNOVATIE
Zie verder over
Leren van Diversiteit & Innovatie:
-
Praktische informatie en data
PRAKTISCHE INFORMATIE
De bijeenkomsten beginnen om 17.30 uur en worden afgerond met een diner. Het diner eindigt omstreeks 21 uur. Het diner is een uitstekend moment voor napraten, het leggen van contacten, het terugblikken op vorige sessies, etc.
Bijeenkomsten vinden plaats bij afwisselende locaties in de omgeving van Amsterdam.
Kosten voor deelname aan het programma:
-
Voor alumni van een AI&M-programma: € 1.950,-
-
Voor leden KNVI: € 2.150,-
-
Voor overige deelnemers: € 2.450,-
Deze prijzen zijn exclusief BTW en exclusief verblijfsarrangement voor het weekend in juni 2026. De kosten voor het weekend worden apart gefactureerd. De bedragen zijn inclusief deelname aan alle activiteiten van het programma, toegang tot het tussentijds discussieforum en de catering. Inschrijven voor een deel van het programma is niet mogelijk.
AANMELDING
Inschrijven kan door het aanmeldingsformulier online in te vullen.
PE PUNTEN
Deelname aan het programma Leren van Diversiteit & Innovatie levert voor informatieprofessionals 8 PE punten op, of 12 PE punten inclusief het afsluitende weekend. Dit is vastgesteld conform de normering van KNVI.
DATA LEERGANG 2025-2026
-
dinsdag 7 oktober 2025
-
dinsdag 4 november 2025
-
dinsdag 2 december 2025
-
dinsdag 13 januari 2026
-
dinsdag 10 februari 2026
-
dinsdag 10 maart 2026
-
dinsdag 14 april 2026
-
dinsdag 12 mei 2026
Weekend: zaterdag 13 juni en zondag 14 juni 2026
Weekend: Zaterdag 13 en zondag 14 juni 2026 (Het weekend start op zaterdag om 09:30u en eindigt op zondag omstreeks 16u)
Het programma wordt jaarlijks georganiseerd en begint telkens begin oktober, mits er voldoende aanmeldingen zijn.
TESTIMONIAL
KLAAS BRONGERS
Voor de open blik en mijn persoonlijke groei volg ik de leergang “Leren van Diversiteit & Innovatie”. Sprekers van buiten het vakgebied maken dat ik me bewust wordt van nieuwe zienswijzen. Zij inspireren mij met begrippen als “signatuur van een professional”, “wat is realiteit” en “hoe blijf je bij je identiteit”.
De samenstelling van de groep zorgt er voor dat in een vertrouwelijke en warme omgeving de vertaalslag naar het eigen vakgebied wordt gemaakt. Dat maakt dat de bijeenkomsten voor mij momenten van bezinning en verwondering zijn en toepasbare handreikingen opleveren. Het afrondende weekend van de leergang is een ware apotheose. Door daar samen met je partner aan deel te nemen krijgt dit cultureel ingestoken weekend extra waarde.

Klaas Brongers
Managing director bij Solutions4U
Deelnemer Leren van Diversiteit & Innovatie
